Сайт продается! Цена: 900$ Обращатся: [email protected]

Tanatum potes,
quod credis.

Cogitationes poenam
nemo patitur!

Nunquam retrorsum,
semper ingrediendum.

Audi, multa,
loquere pauca.

У Києві судитимуть брутального квартирного рейдера

У Києві закінчено досудове розслідування стосовно квартирного рейдера, який намагався привласнювати квартири жителів столиці, застосовуючи при цьому грубу фізичну силу

У Києві закінчено досудове розслідування стосовно квартирного рейдера, який намагався привласнювати квартири жителів столиці, застосовуючи при цьому грубу фізичну силу.

Перед судом зловмисник відповідатиме за незаконне позбавлення волі людини, самоправство та порушення недоторканності житла, повідомили у вівторок 2 липня у прес-службі прокуратури Києва.

У ході слідства було встановлено два епізоди спроби рейдерського захоплення житла підсудним, який зухвало проникав до квартир киян та незаконно займав їх помешкання.

Так у випадку, що стався на вулиці Тростянецькій, зловмисник разом зі спільниками проникнув до квартири, виштовхавши звідти господаря. Вибивши замок на вхідних дверях, рейдери встановили інший, а потім відключили помешкання від життєво необхідних комунікацій, демонтували меблі, викинули особисті речі хазяїв. У цей час у квартирі перебувала жінка з малолітньою дитиною, яких підсудний зачинив в одній із кімнат і декілька днів незаконно тримав їх там.

Також зловмисник захопив квартиру родини, що проживала на вулиці Героїв Севастополя. Скориставшись нагодою, коли законних власників не було вдома, зловмисник за відпрацьованою схемою проник до чужого помешкання, замінивши замок на вхідних дверях, тим самим позбавивши господарів можливості потрапити до власного житла.

Після звернень постраждалих до правоохоронців рейдера було затримано.

Зловмиснику інкриміновано вчинення злочинів, передбачених ч. 2 ст. 146, ст. 356 і ч. 1 ст. 162 Кримінального кодексу України. Йому загрожує до 5 років позбавлення волі.

Раніше повідомлялося, що минулого року прокуратурою Львова було направлено до суду кримінальну справу стосовно п’яти осіб, серед яких — колишній дільничний інспектор міського райвідділу міліції, які звинувачувалися у незаконному позбавленні волі львів’янина і заволодінні його майном і документами. Зазначені особи, діючи у змові, розробили злочинний план по заволодінню чужою квартирою у престижному районі міста.


Федор М. Достоевский

Всякий, кто захотел истины, уже страшно силен.

Джонатан Свифт

Много правды говорится в шутку.

Александр Суворов

Я люблю правду без украшений.

Ольга Арефьева

Приятно в голых фактах быть одетой!
logo

bravica.org
One Street | Two Drive,
10th Floor, Site Wing

+49 555 000 000
Редакция - [email protected]

О нас

  • На нашем сайте Вы найдете информацию, связанную с оперативно-разыскной деятельностью (ОРД), в ходе которой уполномоченные государственные органы пресекают преступные посягательства, угрожающие человеческой жизни, несущие за собой грубые нарушения установленных законов. Мы рассматриваем такие темы как криминал и экономические преступления, делаем так, чтобы вы были в курсе последних событий преступного мира, осведомляли, кто действительно имеет темные стороны, а кто нет.

Copyright © 2011-2018 . http://bravica.org. Редакция - [email protected]