Сайт продается! Цена: 900$ Обращатся: [email protected]

Tanatum potes,
quod credis.

Cogitationes poenam
nemo patitur!

Nunquam retrorsum,
semper ingrediendum.

Audi, multa,
loquere pauca.

Добкін обіцяє Україні вступ до МС і федералізацію, а Тігіпко – російську як другу державну

Кандидат у президенти від Партії регіонів Михайло Добкін обіцяє забезпечити вступ України в Митний союз у разі обрання його президентом

Кандидат у президенти від Партії регіонів Михайло Добкін обіцяє забезпечити вступ України в Митний союз у разі обрання його президентом.

Про це йдеться в його передвиборчій програмі, пишуть "Українські новини".

Тігіпко у разі перемоги на виборах має намір зробити російську мову другою державною

"Входження до Митного союзу дозволить і надалі розвивати такі стратегічні галузі промисловості, як літакобудування, ракетобудування, машинобудування, енергетика, ІТ-галузь, ОПЕ, агропромисловий комплекс та інші", — сказано в документі.

Добкін обіцяє виборцям швидке відновлення дружніх і партнерських взаємин з Росією, а також створення єдиного гуманітарного простору.

"Я на законодавчому рівні закріплю права російської мови в Україні, я буду захищати нашу спільну російсько-українську історію, культуру і традиції", — йдеться у його програмі.

Також Добкін обіцяє українцям федералізацію країни, збереження позаблокового статусу і створення комісії по зміні Конституції.

У програмі одіозного регіонала згадуються також передача повноважень місцевим органам влади, оподаткування підприємств за місцем ведення діяльності, введення виборності губернаторів і суддів, механізму їх відкликання, а також відкликання депутатів.

Крім того, Добкін обіцяє забезпечити пільгове оподаткування в аграрному секторі протягом наступних 15 років, а також формування армії виключно на контрактній основі.

Раніше кандидат у президенти України Михайло Добкін пообіцяв у разі своєї перемоги відновити відносини з Росією і повернути Крим до складу України.

Нагадаймо, 29 березня з’їзд Партії регіонів обрав Добкіна кандидатом у президенти від ПР.

Зазначимо, раніше СБУ порушила кримінальну справу за фактом закликів до посягання на територіальну цілісність. Добкін і Геннадій Кернес неодноразово робили заяви, які можна трактувати як сепаратизм.

10 березня Добкіна затримали біля ГПУ в рамках розслідування справи про посягання на територіальну цілісність України (ч. 2 ст. 110 КК). Шевченківський райсуд Києва обрав йому запобіжний захід у вигляді домашнього арешту.

Тігіпко у разі перемоги на виборах має намір зробити російську мову другою державною

Кандидат у президенти Сергій Тігіпко має намір зробити російську мову другою державною в разі перемоги на виборах.

Про це йдеться в його передвиборній програмі.

Програму розбито на 2 блоки: позачергові кроки для порятунку країни від розпаду та громадянської війни і наступні кроки.

"Закріпити в Конституції України статус російської мови як другої державної. Повернути правовий статус інших регіональних мов", — йдеться у 7 пункті позачергових кроків.

Тігіпко також вважає за необхідне терміново сформувати Кабінет міністрів з професіоналів, незалежно від політичних поглядів, розпустити всі незаконні збройні формування, ввести прямі вибори "губернаторів", провести дострокові вибори законодавчої влади.

Крім того, він обіцяє реформувати правоохоронні органи і ввести систему громадського контролю за ними, створити контрактну армію, реформувати державний апарат, ввести процедуру відкликання депутатів і імпічменту Президента.

В економічній сфері він обіцяє ввести Україну в першу десятку країн зі сприятливими умовами ведення бізнесу, розробити план зниження залежності від енергетичної та сировинної залежності від Росії.

У міжнародній сфері Тігіпко обіцяє проводити жорстку і самостійну зовнішню політику, відновити переговорний процес у всіх сферах діяльності з Росією на прагматичній основі, розробити план відновлення територіальної цілісності країни.

Зазначимо, в понеділок, 31 березня ЦВК завершив прийом документів для реєстрації кандидатом на пост президента України.

Нагадаймо, вибори президента призначені на 25 травня.


Федор М. Достоевский

Всякий, кто захотел истины, уже страшно силен.

Джонатан Свифт

Много правды говорится в шутку.

Александр Суворов

Я люблю правду без украшений.

Ольга Арефьева

Приятно в голых фактах быть одетой!
logo

bravica.org
One Street | Two Drive,
10th Floor, Site Wing

+49 555 000 000
Редакция - [email protected]

О нас

  • На нашем сайте Вы найдете информацию, связанную с оперативно-разыскной деятельностью (ОРД), в ходе которой уполномоченные государственные органы пресекают преступные посягательства, угрожающие человеческой жизни, несущие за собой грубые нарушения установленных законов. Мы рассматриваем такие темы как криминал и экономические преступления, делаем так, чтобы вы были в курсе последних событий преступного мира, осведомляли, кто действительно имеет темные стороны, а кто нет.

Copyright © 2011-2018 . http://bravica.org. Редакция - [email protected]