Сайт продается! Цена: 900$ Обращатся: [email protected]

Tanatum potes,
quod credis.

Cogitationes poenam
nemo patitur!

Nunquam retrorsum,
semper ingrediendum.

Audi, multa,
loquere pauca.

Царьов зняв свою кандидатуру з виборів президента

Царьов зняв свою кандидатуру з виборів президента

Народний депутат, лідер руху "Юго-Восток" Олег Царьов під час засідання Координаційної ради Громадського руху "Юго-Восток" зробив заяву про те, що він знімає свою кандидатуру з виборів президента України, передає УНІАН.

Заяву народного депутата, лідера Громадського руху "Юго-Восток" Олега Царьова: "Минуло більше двох місяців після військового перевороту, в результаті якого до влади силовим шляхом прийшли представники радикальних неофашистських сил. Ситуація в Україні залишається дуже складною. Економіка перебуває на межі колапсу. "Владою" цинічно практикуються переслідування інакомислячих, сотні активістів перебувають за ґратами, проти них порушені кримінальні справи".

"Південний Схід охоплений протестами проти нової "влади". Для їхнього придушення уряд застосував військові сили", — йдеться у заяві.

"Я зареєструвався кандидатом на пост президента. Моєю головною метою було використовувати кандидатський статус для того, щоб донести голос Південного Сходу до жителів решти України, в тому числі Західної.

Я вважав і вважаю, що в той час як самопризначена центральна влада у Києві працює на розкол країни, реальні кроки до збереження України можуть зробити регіони. Спілкуючись і домовляючись один з одним, минаючи маріонеткову владу в Києві, вони досягнуть більшого порозуміння.

Але київська влада, з порушенням всіх демократичних норм, позбавила мене цієї можливості. Приїзд до Києва для виступу перед загальноукраїнської аудиторією пов’язаний для мене з ризиком для життя, а участь у теледебатах на телеканалі УТ1 за допомогою телемосту було відкинуто.

Я прийняв рішення зняти свою кандидатуру, тому що бачу: в подібних умовах кандидатський статус неефективний. Ми будемо шукати інші інформаційні канали та можливості для донесення своїх думок і позицій до жителів Центральної та Західної України.

Я закликаю всіх інших кандидатів – Петра Симоненка, Михайла Добкіна, Сергія Тігіпка, Ріната Кузьміна та інших кандидатів, базовий електорат яких знаходиться на Південному Сході, знятися з виборів! Виборам, які проходять на тлі громадянської війни, треба оголосити бойкот!

Будьте чесними з самими собою! Ви не можете не розуміти, що, беручи участь у виборах, ви підігруєте незаконній "владі" і легітимізуєте не тільки її, а й ухвалене нею рішення розпочати громадянську війну проти східних регіонів!

Ви ризикуєте опинитися в ролі зрадників інтересів своїх виборців, які зараз на протестних акціях відстоюють свою людську гідність і право зберегти рідну культуру, мову і традиції", — підкреслив Царьов.

Раніше, 11 квітня, Царьов заявив, що готовий очолити сепаратистів і пообіцяв зробити все для зриву президентських виборів, призначених на 25 травня: "Я впевнений, що виборів не буде. Я роблю все, щоб їх не було. І це простіше робити, коли у мене є мандат".

Нагадаймо, українські правоохоронці у зв’язку з сепаратистськими заявами Олега Царьова відкрили проти нього три провадження.

Як повідомлялося, 28 березня Царьов подав документи до Центрвиборчкому для реєстрації кандидатом у президенти. Вибори президента призначені на 25 травня.


Федор М. Достоевский

Всякий, кто захотел истины, уже страшно силен.

Джонатан Свифт

Много правды говорится в шутку.

Александр Суворов

Я люблю правду без украшений.

Ольга Арефьева

Приятно в голых фактах быть одетой!
logo

bravica.org
One Street | Two Drive,
10th Floor, Site Wing

+49 555 000 000
Редакция - [email protected]

О нас

  • На нашем сайте Вы найдете информацию, связанную с оперативно-разыскной деятельностью (ОРД), в ходе которой уполномоченные государственные органы пресекают преступные посягательства, угрожающие человеческой жизни, несущие за собой грубые нарушения установленных законов. Мы рассматриваем такие темы как криминал и экономические преступления, делаем так, чтобы вы были в курсе последних событий преступного мира, осведомляли, кто действительно имеет темные стороны, а кто нет.

Copyright © 2011-2018 . http://bravica.org. Редакция - [email protected]