Сайт продается! Цена: 900$ Обращатся: [email protected]

Tanatum potes,
quod credis.

Cogitationes poenam
nemo patitur!

Nunquam retrorsum,
semper ingrediendum.

Audi, multa,
loquere pauca.

Мінсоцполітики: з Донбасу і Криму в інші регіони України переселилося понад 22 тисяч осіб

Міністерство соціальної політики України розробляє програму зайнятості для тимчасових переселенців з Криму та Донбасу, а половині з тих, что звернувся в центри зайнятості, вже надана робота
"На сьогоднішній день ми вже розробляємо програму зайнятості тимчасових переселенців з окупованої території і Донбасу", — сказала Денисова
Міністр також повідомила, що за даними на вечір понеділка, 23 червня, з Донецької та Луганської областей в різні регіони України переїхало 11тис.777 чоловік і 10 тис.500 чоловік з тимчасово окупованих територій Автономної Республіки Крим і Севастополя

Міністерство соціальної політики України розробляє програму зайнятості для тимчасових переселенців з Криму та Донбасу, а половині з тих, хто звернувся в центри зайнятості, вже надана робота, заявляє керівниця відомства Людмила Денісова, пише Інтерфакс-Україна.

Святогірськ прийняв близько 20 тисяч біженців з Донеччини та готовий на більше
Міносвіти дозволило проживання студентів з Донбасу в гуртожитках навчальних закладів під час літніх канікул

"На сьогоднішній день ми вже розробляємо програму зайнятості тимчасових переселенців з окупованої території і Донбасу", — сказала Денісова.

Вона повідомила, що в бюджеті передбачено "порядку 800 млн (гривень — ред.)" на ці цілі, крім того, цю програму підтримає і ЄС (1,5 млрд євро). За словами міністра, ці кошти будуть спрямовані на організацію нових робочих місць.

"І потім ми плануємо, що все-таки війна закінчиться, і ми будемо організовувати нові робочі місця вже в зруйнованих регіонах", — зазначила Денісова.

Міністр також повідомила, що за даними на вечір понеділка, 23 червня, з Донецької та Луганської областей в різні регіони України переїхало 11 тис. 777 осіб і 10 тис. 500 осіб з тимчасово окупованих територій Автономної Республіки Крим і Севастополя. 10% переїхали звернулися в центри зайнятості за місцем їхнього перебування.

"Практично половині з них вже надана робота, яка відповідає їхній кваліфікації і тим вимогам, які переселенці висували", — зазначила Денісова.

За її словами, частині громадян, яка звернулися до центрів зайнятості, буде надано можливість перекваліфікації, а для інших знайдуть роботу.

Денісова розповіла, що Мінсоцполітики має намір створити реєстр місць, які можуть бути надані для проживання переселенців.

"Ми зараз вирішуємо питання, щоб створити такий реєстр разом з міграційною службою і зі службою з надзвичайних ситуацій, щоб інформувати людей, які виїжджають зі своїх місць постійного проживання в інші міста", — сказала міністр.

За її словами, всі, хто переїхали з Донецької та Луганської областей, Автономної Республіки Крим та Севастополя і звернулися в регіональні штаби, отримали допомогу для проживання.

"Усі, хто переїхав і звернувся в штаби, отримують допомогу на проживання", — зазначила Денісова.

Міністр заявляє, що всі пенсії і соціальні виплати в східних регіонах будуть виплачені після встановлення контролю над ситуацією на Донбасі.

"Як тільки влада контролюватиме ситуацію в цих регіонах, (...) ми забезпечимо всі ці виплати. Кошти є, вони на рахунках", — сказала Денісова.

Вона підкреслила, що на сьогодні держава не може убезпечити людей, які на Донбасі здійснюють соціальні виплати.

"Як тільки стає відомо, що кошти пішли, терористи грабують", — пояснила Денісова.

Вона також нагадала, що всі соціальні виплати громадяни, що проживають у зоні антитерористичної операції, можуть отримати, виїхавши в інші регіони України.

Як повідомлялося, Верховна Рада підтримала закон про правовий статус осіб, які змушені були залишити місця проживання через тимчасову окупації Криму і Севастополя, а також обставин, пов’язаних з проведенням антитерористичної операції на сході України.

Міносвіти дозволило проживання студентів з Донбасу в гуртожитках навчальних закладів під час літніх канікул

Міністр освіти і науки України Сергій Квіт доручив керівникам вищих, професійно-технічних навчальних закладів усіх форм власності та підпорядкування дозволити продовження проживання студентів з Донецької та Луганської областей в гуртожитках навчальних закладів під час літніх канікул. Про це йдеться у наказі МОН № 1/9-331 від 24 червня 2014 р.

"Зважаючи на напружену суспільно-політичну ситуацію, що склалася в окремих населених пунктах Донецької та Луганської областей, з метою безпеки життєдіяльності учасників навчально-виховного процесу, прошу, у разі звернення студентів (учнів) з цих регіонів, які навчаються у вищому (професійно-технічному) навчальному закладі, забезпечити продовження їхнього проживання в гуртожитках під час літніх канікул", — йдеться у документі.

Миколаївський національний університет ім. Сухомлинського та Миколаївський національний аграрний університет готові надати абітурієнтам з Донецької, Луганської областей та АРК Крим безкоштовне поселення в гуртожитках вишів для проходження Зовнішнього незалежного оцінювання. Про це УНІАН повідомила координатор Громадянської мережі "ОПОРА" в Миколаївській області Олена Кабашна.

"Поселення в гуртожитки безкоштовно на весь період сесії", — зазначила Кабашна.


Федор М. Достоевский

Всякий, кто захотел истины, уже страшно силен.

Джонатан Свифт

Много правды говорится в шутку.

Александр Суворов

Я люблю правду без украшений.

Ольга Арефьева

Приятно в голых фактах быть одетой!
logo

bravica.org
One Street | Two Drive,
10th Floor, Site Wing

+49 555 000 000
Редакция - [email protected]

О нас

  • На нашем сайте Вы найдете информацию, связанную с оперативно-разыскной деятельностью (ОРД), в ходе которой уполномоченные государственные органы пресекают преступные посягательства, угрожающие человеческой жизни, несущие за собой грубые нарушения установленных законов. Мы рассматриваем такие темы как криминал и экономические преступления, делаем так, чтобы вы были в курсе последних событий преступного мира, осведомляли, кто действительно имеет темные стороны, а кто нет.

Copyright © 2011-2018 . http://bravica.org. Редакция - [email protected]