Сайт продается! Цена: 900$ Обращатся: [email protected]

Tanatum potes,
quod credis.

Cogitationes poenam
nemo patitur!

Nunquam retrorsum,
semper ingrediendum.

Audi, multa,
loquere pauca.

Кваснєвський: Україна не підпише Асоціацію з ЄС через домовленості, досягнуті з Москвою

Кваснєвський: Україна не підпише Асоціацію з ЄС через домовленості, досягнуті з Москвою

Україна не підпише Угоду про асоціацію з Європейським союзом на саміті "Східного партнерства" в кінці цього місяця у Вільнюсі.

Про це заявив член Моніторинговою місії Європарламенту в Україні, екс-президент Польщі Олександр Кваснєвський, передає УНІАН з посиланням на польський TVN24.

"Угода не буде підписана на саміті у Вільнюсі", — сказав він, коментуючи сьогоднішнє рішення українського уряду припинити підготовку до підписання цього документа.

"По суті — це прохання про перерву в переговорах до тих пір, поки не будуть впорядковані економічні питання в Україні", — додав він.

Також Кваснєвський повідомив, що наступного тижня представить у Європарламенті звіт про роботу місії в Україні.

"Місія завершується. На жаль, завершується без такого фіналу, як підписання угоди", — сказав він.

Кваснєвський також підкреслив, що "це рішення українського уряду, а не Європи".

Він висловив думку, що рішення українського уряду припинити підготовку до підписання Угоди про асоціацію з ЄС пов’язано з певними домовленостями, досягнутими з Російською Федерацією.

Раніше повідомлялося, що Кабінет міністрів України 21 листопада розпорядився призупинити процес підготовки до укладення Угоди про асоціацію між Україною, Євросоюзом, Європейським співтовариством з атомної енергії та їх державами-членами. Також стало відомо, що Кабінет Міністрів України ініціює створення тристоронньої комісії за участю Європейського Союзу та Російської Федерації.

У свою чергу в Кремлі заявили, що рішення України про призупинення торгово-економічної асоціації з ЄС є виключно внутрішньою справою Києва, але в Москві готові до тристоронніх переговорів з Україною та ЄС щодо торговельно-економічної тематики.


Федор М. Достоевский

Всякий, кто захотел истины, уже страшно силен.

Джонатан Свифт

Много правды говорится в шутку.

Александр Суворов

Я люблю правду без украшений.

Ольга Арефьева

Приятно в голых фактах быть одетой!
logo

bravica.org
One Street | Two Drive,
10th Floor, Site Wing

+49 555 000 000
Редакция - [email protected]

О нас

  • На нашем сайте Вы найдете информацию, связанную с оперативно-разыскной деятельностью (ОРД), в ходе которой уполномоченные государственные органы пресекают преступные посягательства, угрожающие человеческой жизни, несущие за собой грубые нарушения установленных законов. Мы рассматриваем такие темы как криминал и экономические преступления, делаем так, чтобы вы были в курсе последних событий преступного мира, осведомляли, кто действительно имеет темные стороны, а кто нет.

Copyright © 2011-2018 . http://bravica.org. Редакция - [email protected]