Сайт продается! Цена: 900$ Обращатся: [email protected]

Tanatum potes,
quod credis.

Cogitationes poenam
nemo patitur!

Nunquam retrorsum,
semper ingrediendum.

Audi, multa,
loquere pauca.

Порошенко та Доній підписали звернення УДАРу до КС про референдум

Народні депутати Петро Порошенко та Олесь Доній (позафракційні) підписали звернення УДАРу до Конституційного суду щодо визнання неконституційним закону "Про всеукраїнський референдум"

Народні депутати Петро Порошенко та Олесь Доній (позафракційні) підписали звернення УДАРу до Конституційного суду щодо визнання неконституційним закону "Про всеукраїнський референдум".

"Редакція, в якій було прийнято закон про референдум — це прямий наступ на демократію, яка дозволить фальшувати думку народу в масштабах держави, а потім стверджувати, що нібито це рішення українців", — цитує Порошенка його прес-служба.

"Невдала спроба формувати державну політику через маніпуляційні референдуми вже була у 2000 році, але повторення її у 2013 свідчить про те, що ми не навчились робити висновки з помилок", — йдеться у заяві.

Нагадаймо, 16 квітня в УДАРі заявили, що зібрали вже 45 підписів депутатів під зверненням до КС щодо визнання неконституційним закону про референдум, а днем раніше лідер партії Віталій Кличко запропонував провести референдум про недовіру президенту Віктору Януковичу.

Раніше повідомлялося, що Коаліція громадських організацій "За чесний референдум" у четвер, 11 квітня, звернулася до членів Конституційної Асамблеї з публічною заявою щодо неконституційності порядку зміни Конституції, встановленого у Законі "Про всеукраїнський референдум".


Федор М. Достоевский

Всякий, кто захотел истины, уже страшно силен.

Джонатан Свифт

Много правды говорится в шутку.

Александр Суворов

Я люблю правду без украшений.

Ольга Арефьева

Приятно в голых фактах быть одетой!
logo

bravica.org
One Street | Two Drive,
10th Floor, Site Wing

+49 555 000 000
Редакция - [email protected]

О нас

  • На нашем сайте Вы найдете информацию, связанную с оперативно-разыскной деятельностью (ОРД), в ходе которой уполномоченные государственные органы пресекают преступные посягательства, угрожающие человеческой жизни, несущие за собой грубые нарушения установленных законов. Мы рассматриваем такие темы как криминал и экономические преступления, делаем так, чтобы вы были в курсе последних событий преступного мира, осведомляли, кто действительно имеет темные стороны, а кто нет.

Copyright © 2011-2018 . http://bravica.org. Редакция - [email protected]