Сайт продается! Цена: 900$ Обращатся: [email protected]

Tanatum potes,
quod credis.

Cogitationes poenam
nemo patitur!

Nunquam retrorsum,
semper ingrediendum.

Audi, multa,
loquere pauca.

У Харкові активісти пікетували Генконсульство РФ

У Харкові майже 500 прихильників Євромайдану пікетували Генконсульство Російської Федерації
Колона пікетувальників із українською символікою прийшла пішою ходою до Генконсульства на вулиці Альмінського після народного віча, передає УНІАН
Перед дипломатичною установою активісти Євромайдану кілька разів заспівали гімн України, а також скандували: " Путін – фашист!", "Путин затрелись!", "Росію в Євросоюз!", "Кубань – це Україна!" "Раша гуд бай!", "Дещиця – молодець!"

У Харкові майже 500 прихильників Євромайдану пікетували Генконсульство Російської Федерації.

Колона пікетувальників із українською символікою прийшла пішою ходою до Генконсульства на вулиці Альмінського після народного віча, передає УНІАН.

Перед дипломатичною установою активісти Євромайдану кілька разів заспівали гімн України, а також скандували: " Путін – фашист!", "Путин затрелись!", "Росію в Євросоюз!", "Кубань – це Україна!" "Раша гуд бай!", "Дещиця – молодець!".

Крім цього, пікетувальники Генконсульства заспівали фанатську пісню про Путіна. Люди вимагали припинити Росію втручатися у внутрішні справи України, зупинити підтримку сепаратистських рухів, а також висловлювалися за єдність України.

Ніхто з російських дипломатів до пікетувальників не вийшов. Сама дипустанова охоронялася по всьому периметру щільним кордоном міліції у повному спорядженні.

Пікетування пройшло без провокацій. До найближчої станції метро учасників акції протесту супроводжували кілька сотень працівників міліції.

Нагадаймо, 14 червня сотні активістів пікетували посольство Російської Федерації в Києві у зв’язку з проникненням російських танків на територію України і збитим літаком ІЛ-76.

Вони закидали посольство яйцями, зеленкою, перевернули машини.

МЗС України вже заявило, що обурення учасників акції протесту біля посольства РФ в Україні було використано для спроб провокаційних дій, які не відповідають прийнятим нормам дипломатичних зносин і захисту дипломатичних установ.

Сьогодні, 16 червня, повідомлялося, що в Москві було скоєно напад на посольство України в РФ — будівлю закидали димовими шашками.


Федор М. Достоевский

Всякий, кто захотел истины, уже страшно силен.

Джонатан Свифт

Много правды говорится в шутку.

Александр Суворов

Я люблю правду без украшений.

Ольга Арефьева

Приятно в голых фактах быть одетой!
logo

bravica.org
One Street | Two Drive,
10th Floor, Site Wing

+49 555 000 000
Редакция - [email protected]

О нас

  • На нашем сайте Вы найдете информацию, связанную с оперативно-разыскной деятельностью (ОРД), в ходе которой уполномоченные государственные органы пресекают преступные посягательства, угрожающие человеческой жизни, несущие за собой грубые нарушения установленных законов. Мы рассматриваем такие темы как криминал и экономические преступления, делаем так, чтобы вы были в курсе последних событий преступного мира, осведомляли, кто действительно имеет темные стороны, а кто нет.

Copyright © 2011-2018 . http://bravica.org. Редакция - [email protected]