Сайт продается! Цена: 900$ Обращатся: [email protected]

Tanatum potes,
quod credis.

Cogitationes poenam
nemo patitur!

Nunquam retrorsum,
semper ingrediendum.

Audi, multa,
loquere pauca.

ГПУ виявила автомат, з якого розстріляли 10 майданівців, та встановила викрадачів Вербицького й Луценка

Генеральна прокуратура України (ГПУ) ідентифікувала автомат, з якого були розстріляні 10 учасників Євромайдану

Генеральна прокуратура України (ГПУ) ідентифікувала автомат, з якого були розстріляні 10 учасників Євромайдану.

Про це в ході прес-конференції повідомив заступник генпрокурора Олексій Баганець, передає кореспондент РБК-Україна.

ГПУ звинувачує МВС у перешкоджанні розслідуванню масових вбивств на Майдані

"Нами ідентифіковано щонайменше 1 автомат, з якого вбили 10 мітингувальників. Це АКМ. Не хочу вас розчаровувати, але на даний момент ми не встановили достатньо доказів того, що 76 осіб, з них 46 на вулиці Інститутській, були вбиті зі снайперських гвинтівок. Крім слів, речових доказів, результатів судово-медичних експертиз ми не отримали. Єдине, в чому ми впевнені в тому, що людей розстрілювали з автоматів Калашникова", — заявив Баганець.

За словами заступника генпрокурора, мітингувальники рухалися вгору по вул. Інститутській з метою підпалити барикаду, а не з метою заподіяння шкоди співробітникам міліції.

Також Генеральна прокуратура України встановила 11 осіб, обвинувачених у викраденні активістів Юрія Вербицького та Ігоря Луценка.

Про це в ході брифінгу заявив в.о. генерального прокурора Олег Махніцький.

"Встановлено 11 осіб, трьох із них арештовано, іншим суд обрав міру запобіжного заходу у вигляді особистого зобов’язання. Це, в основному, співробітники міліції і тітушки", — заявив Олег Махніцький.

Раніше в.о. міністра внутрішніх справ Арсен Аваков заявляв, що виконавці викрадення активістів Ігоря Луценка та Юрія Вербицького (яких викрали з Олександрівської лікарні в Києві вранці 21 січня) затримані: "Головним слідчим управлінням МВС сьогодні проведено затримання безпосередніх виконавців, у справі про викрадення Ігоря Луценка і вбивстві Юрія Вербицького".

"Головні виконавці затримані, ключова людина тут, раніше судима, 76 роки. Майстер спорту. Рецидивіст фактично. І робив це, безумовно, не самостійно, а в зв’язці зі структурами, пов’язаними з політичним керівництвом і правоохоронним керівництвом країни", — зазначив Аваков.

Нагадаймо, кількість жертв протистояння з силовиками серед мирних протестувальників в період Майдану становить 106 осіб.

ГПУ звинувачує МВС у перешкоджанні розслідуванню масових вбивств на Майдані

В.о. генерального прокурора Олег Махніцький заявляє, що посадові особи Міністерства внутрішніх справ чинять приховану протидію розслідуванню масових вбивств на Майдані, що відбулися в лютому 2014 р.

"На жаль, суттєво погіршилася робота з розслідування цього провадження... Є дані, які дозволяють припустити неофіційну та приховану протидію розслідуванню, яка, можливо, здійснюється посадовими особами МВС. Неякісно та несвоєчасно виконуються запити слідства ГПУ", — заявив Махніцький.

Він зазначив, що досі не проведений повний комплекс заходів з виявлення кола співробітників спецпідрозділу МВС "Беркут", які можуть бути причетні до вбивств активістів на Майдані в Києві.

"Не встановлені обставини вивезення або знищення вогнепальної зброї, яка була закріплена за працівниками спецроти", — зазначив Махніцький.

Раніше депутат Геннадій Москаль, який очолює тимчасову слідчу комісію Верховної Ради з приводу масових убивств на Майдані, заявив, що план із застосуванням снайперів для захоплення в лютому будівель, зайнятих "майданівців", розробляли в Антитерористичному центрі СБУ за попередньої влади. Крім того, він назвав імена керівників снайперів, направлених на Майдан.

За словами Москаля, жоден із силовиків не каже правду про участь працівників правоохоронних органів у подіях на Майдані: "Окрім начальника медичної служби МВС, лукавили всі. Але вся ця брехня, вона вилізе".

Він розповів, що у нього є декілька версій загибелі правоохоронців та майданівців у протистояннях на Майдані Незалежності: "Це могли бути штатні співробітники оперативних служб, одягнені під майданівців, могли бути і деякі майданівці, які не входили до жодної організації, що були на Майдані. Коли "альфівці" кажуть, що не бачили озброєних людей на Майдані, вони обманюють. Хто ж тоді стріляв? Виходить, що або стріляли їхні, і вони їх "не бачили", або стріляв хтось інший і вони не могли їх не бачити, бо завдання снайпера — вишукувати в натовпі людей зі зброєю, які становлять загрозу".


Федор М. Достоевский

Всякий, кто захотел истины, уже страшно силен.

Джонатан Свифт

Много правды говорится в шутку.

Александр Суворов

Я люблю правду без украшений.

Ольга Арефьева

Приятно в голых фактах быть одетой!
logo

bravica.org
One Street | Two Drive,
10th Floor, Site Wing

+49 555 000 000
Редакция - [email protected]

О нас

  • На нашем сайте Вы найдете информацию, связанную с оперативно-разыскной деятельностью (ОРД), в ходе которой уполномоченные государственные органы пресекают преступные посягательства, угрожающие человеческой жизни, несущие за собой грубые нарушения установленных законов. Мы рассматриваем такие темы как криминал и экономические преступления, делаем так, чтобы вы были в курсе последних событий преступного мира, осведомляли, кто действительно имеет темные стороны, а кто нет.

Copyright © 2011-2018 . http://bravica.org. Редакция - [email protected]