Сайт продается! Цена: 900$ Обращатся: [email protected]

Tanatum potes,
quod credis.

Cogitationes poenam
nemo patitur!

Nunquam retrorsum,
semper ingrediendum.

Audi, multa,
loquere pauca.

Арбузов щодня викликатиме "на килим" керівників регіонів

Перший віце-прем’єр Сергій Арбузов розпочинає щоденні зустрічі з керівниками регіонів з метою розв’язання нагальних економічних та соціальних проблем

Перший віце-прем’єр Сергій Арбузов розпочинає щоденні зустрічі з керівниками регіонів з метою розв’язання нагальних економічних та соціальних проблем.

Затверджено відповідний графік таких зустрічей з головами Ради міністрів Автономної Республіки Крим, обласних, Київської та Севастопольської міськдержадміністрацій, повідомляє офіційний сайт Кабміну.

"Такий формат співпраці центральної та місцевої виконавчої влади Арбузов запропонував з метою більш оперативного вирішення нагальних проблем. Саме за такий контакт висловлювалися й керівники регіонів", — зазначає прес-служба.

За рішенням першого віце-прем’єра у зустрічах з головами ОДА братимуть участь й керівники міністерств та відомств, в безпосередній компетенції яких знаходиться розв’язання порушених питань.

Зокрема, йдеться про зустрічі з керівництвом Мінфіну, Мінекономрозвитку, Мінагрополітики, Міністерства доходів і зборів, Мінсоцполітики, Мінінфраструктури та Мінрегіону, а також підсумкові — з першим віце-прем’єром Арбузовим та віце-прем’єром Олександром Вілкулом.

У кожному із зазначених міністерств буде визначено осіб, відповідальних за організацію проведення таких зустрічей.

Порядок прийому формуватиметься у визначеному порядку. Кожен керівник регіону буде мати змогу зустрітися із керівництвом міністерств приблизно один раз на місяць.

10 січня передбачено зустріч з главою Ради міністрів Автономної Республіки Крим, 11 січня — з главою Вінницької ОДА, 12 січня — з головою Волинської ОДА.

Раніше повідомлялося, що на першому в новому році засіданні Кабінету міністрів уряд пообіцяв прожити рік без боргів із зарплат і пенсій, підвищити ВВП, ліквідувати черги за довідками, а особисту відповідальність за стан справ у державі буде покладено на новопризначених міністрів.

Перший віце-прем’єр і де-факто наступник Миколи Азарова відтепер наполегливо й невпинно всіма можливими засобами скорочуватиме негативне сальдо зовнішньоторговельного балансу. А також виконуватиме вічну сізіфову працю будь-якого міністра — заміщувати імпорт вітчизняними товарами. Допомагати йому в цьому буде новий міністр економічного розвитку Ігор Прасолов.


Федор М. Достоевский

Всякий, кто захотел истины, уже страшно силен.

Джонатан Свифт

Много правды говорится в шутку.

Александр Суворов

Я люблю правду без украшений.

Ольга Арефьева

Приятно в голых фактах быть одетой!
logo

bravica.org
One Street | Two Drive,
10th Floor, Site Wing

+49 555 000 000
Редакция - [email protected]

О нас

  • На нашем сайте Вы найдете информацию, связанную с оперативно-разыскной деятельностью (ОРД), в ходе которой уполномоченные государственные органы пресекают преступные посягательства, угрожающие человеческой жизни, несущие за собой грубые нарушения установленных законов. Мы рассматриваем такие темы как криминал и экономические преступления, делаем так, чтобы вы были в курсе последних событий преступного мира, осведомляли, кто действительно имеет темные стороны, а кто нет.

Copyright © 2011-2018 . http://bravica.org. Редакция - [email protected]