Сайт продается! Цена: 900$ Обращатся: [email protected]

Tanatum potes,
quod credis.

Cogitationes poenam
nemo patitur!

Nunquam retrorsum,
semper ingrediendum.

Audi, multa,
loquere pauca.

У Шепетівці викрали Леніна. Комуністи угледіли в цьому руйнування державності

У місті Шепетівка Хмельницької області вночі 7 лютого з постаменту зник пам’ятник Леніну

У місті Шепетівка Хмельницької області вночі 7 лютого з постаменту зник пам’ятник Леніну.

Так, пам’ятник зник у ніч з 6 на 7 лютого, повідомляє місцеве видання Socportal.

У п’ятницю напроти райдержадміністрації стояв лише постамент.

У місцевому осередку КПУ дуже обурилися фактом зникнення Леніна.

"Це свідчення того, що основною метою організаторів та натхненників нинішніх акцій є не боротьба за європейські цінності, а розпалювання ненависті, залякування незгодних, руйнування державності України будь-якими способами. Аж до її територіального розколу", – заявили комуністи.

Нагадаймо, 8 грудня 2013 року, близько 18.00 у центрі Києва на розі бульвару Шевченка та Хрещатика знесли пам’ятник Леніну. Пізніше партія "Свобода" взяла на себе відповідальність за повалення монумента. Про це, зокрема, заявив народний депутат-"свободівець" Ігор Мірошниченко в коментарі журналістам. За словами Мірошниченка, люди в багатьох містах України просили його прибрати Леніна з Києва.

Разом з тим, депутат від "Батьківщини" Андрій Шевченко заявив, що ініціатива повалити Леніна не належить Євромайдану. Міліція розслідує факт знищення пам’ятника: "За ці дії відкрито кримінальне провадження за статтею 294 — "масові заворушення".

Пізніше, 3 лютого, молодь провела жартівливу акцію, під час якої встановила пам’ятник "межигірському золотому унітазу". Пам’ятник, за словами молоді, символізує марнотратство, корупцію і диктатуру. Унітаз, покритий фарбою схожого на золото кольору, встановили на Бессарабці на постаменті, де нещодавно стояв Ленін.

Раніше повідомлялося про дані соцілогічного опитування компанії Research & Branding Group, згідно з якими більшість киян (69%) негативно поставилися до зносу пам’ятника Леніну в центрі української столиці.


Федор М. Достоевский

Всякий, кто захотел истины, уже страшно силен.

Джонатан Свифт

Много правды говорится в шутку.

Александр Суворов

Я люблю правду без украшений.

Ольга Арефьева

Приятно в голых фактах быть одетой!
logo

bravica.org
One Street | Two Drive,
10th Floor, Site Wing

+49 555 000 000
Редакция - [email protected]

О нас

  • На нашем сайте Вы найдете информацию, связанную с оперативно-разыскной деятельностью (ОРД), в ходе которой уполномоченные государственные органы пресекают преступные посягательства, угрожающие человеческой жизни, несущие за собой грубые нарушения установленных законов. Мы рассматриваем такие темы как криминал и экономические преступления, делаем так, чтобы вы были в курсе последних событий преступного мира, осведомляли, кто действительно имеет темные стороны, а кто нет.

Copyright © 2011-2018 . http://bravica.org. Редакция - [email protected]