Сайт продается! Цена: 900$ Обращатся: [email protected]

Tanatum potes,
quod credis.

Cogitationes poenam
nemo patitur!

Nunquam retrorsum,
semper ingrediendum.

Audi, multa,
loquere pauca.

На Одещині формують батальйон територіальної оборони

На Одещині формують батальйон територіальної оборони

В Одеському обласному військовому комісаріаті розпочалася робота із відбору кандидатів на проходження військової служби у місцевому батальйон територіальної оборони, повідомляє прес-служба Міністерства оборони України в понеділок, 5 травня.

До сепаратистів Луганська та Одеси потрапили списки майданівців

Як зазначив заступник військового комісара — начальник відділу територіальної оборони полковник Валерій Іващенко, підрозділ комплектуватиметься виключно добровольцями, командний склад батальйону сформують офіцери запасу.

Вимоги до громадян, які бажають проходити службу в цьому військовому формуванні, такі ж, як і до військовослужбовців Збройних сил України — відповідний вік, стан здоров’я, морально-психологічні якості тощо.

Після проходження відповідної комісії добровольці будуть забезпечені необхідним речовим майном та озброєнням і пройдуть бойові навчання на базі однієї з військових частин Одеської області.

Раніше повідомлялося, що формування та бойове залагодження батальйонів територіальної оборони розпочалося у Запорізькій та Кіровоградській областях.

30 квітня в.о. президента України Олександр Турчинов доручив створив у кожній області батальйони територіальної оборони. За його словами, ці батальйони мають формуватись не стільки із професійних військових, скільки з патріотів.

До сепаратистів Луганська та Одеси потрапили списки майданівців

У Луганську терористам передали список євромайданівців, повідомив нардеп від "Батьківщини" Олександр Бригинець.

"Добрі люди обдзвонюють їх і попереджають, що треба їм втекти з Луганщини. Дійсно, навіщо на території, захопленій російським спецназом і колоборантами, активісти здатні до опору? Треба їм нагадати, що у них є сім’ї, що краще їх забирати і виїжджати", — пише він на своїй сторінці в соцмережі.

Крім того повідомляється, що в Одесі сепаратистам передали список проукраїнськи налаштованих активістів.

"За даними Одеської обласної організації Комітету виборців України, або міліція, або лікарі Одеси продали проросійським сепаратистам бази даних людей, які зверталися до лікарень за медичною допомогою після сутичок в місті 2 травня", — написав керівник Центру військово-політичних досліджень Дмитро Тимчук на своїй сторінці в Facebook.

"Проросійська нечисть тут же стала викладати в соцмережі адреси та прізвища українських патріотів, стікаючи слиною і погрожуючи помстою", — зазначив він.

"Ці боягузливі шавки тільки й можуть, що напасти зі спини, покусати і втекти. Але коли вони нападають зграями, а ти один, це небезпечно. Я дуже сподіваюся, що патріоти Одеси зможуть мобілізуватися, щоб не дати себе в образу", — пише Тимчук.


Федор М. Достоевский

Всякий, кто захотел истины, уже страшно силен.

Джонатан Свифт

Много правды говорится в шутку.

Александр Суворов

Я люблю правду без украшений.

Ольга Арефьева

Приятно в голых фактах быть одетой!
logo

bravica.org
One Street | Two Drive,
10th Floor, Site Wing

+49 555 000 000
Редакция - [email protected]

О нас

  • На нашем сайте Вы найдете информацию, связанную с оперативно-разыскной деятельностью (ОРД), в ходе которой уполномоченные государственные органы пресекают преступные посягательства, угрожающие человеческой жизни, несущие за собой грубые нарушения установленных законов. Мы рассматриваем такие темы как криминал и экономические преступления, делаем так, чтобы вы были в курсе последних событий преступного мира, осведомляли, кто действительно имеет темные стороны, а кто нет.

Copyright © 2011-2018 . http://bravica.org. Редакция - [email protected]