Tanatum potes,
quod credis.

Cogitationes poenam
nemo patitur!

Nunquam retrorsum,
semper ingrediendum.

Audi, multa,
loquere pauca.

Загарбники обстріляли житловий сектор Трьохізбенки

Загарбники обстріляли житловий сектор Трьохізбенки
Загарбники обстріляли житловий сектор Трьохізбенки

Минулого тижня російські окупанти й колаборанти обстріляли житловий сектор селища Трьохізбенки, що на Луганщині. Українська сторона Спільного центру з контролю та координації оприлюднила фото на підтвердження ворожого обстрілу

10 листопада офіцери-спостерігачі спостережної групи "Новоайдар" української сторони СЦКК провели фотофіксацію випадків порушення режиму припинення вогню із застосуванням мінометів і стрілецької зброї з боку незаконних збройних формувань ОРЛО по будинках мирних мешканців у Трьохізбенці.

Напередодні, 9 листопада, три ворожі міни калібру 120 та 82 мм влучили в житловий сектор в районі провулку Донецький та вулиці Вакулюка в Трьохізбенці.

Внаслідок розривів у житлових будинках осколками посічено стіни, пошкоджено фундамент і дахи, вибиті шибки. На території земельних ділянок із нежитловими будинками зафіксовано вирви від розривів мін. На щастя, серед місцевих мешканців постраждалих немає.

Українська сторона СЦКК засуджує дії загарбників щодо обстрілів населених пунктів, що ставить під загрозу життя та здоров’я цивільного населення. Такі дії ватажків окупантів свідчать про зацікавленість у подальшому загостренні конфлікту, демонструють небажання дотримуватися режиму припинення вогню та свідоме невиконання Мінських домовленостей.


Сайт продается

Цена: 290$

Обращатся : [email protected]

Федор М. Достоевский

Всякий, кто захотел истины, уже страшно силен.

Джонатан Свифт

Много правды говорится в шутку.

Александр Суворов

Я люблю правду без украшений.

Ольга Арефьева

Приятно в голых фактах быть одетой!
logo

bravica.org
One Street | Two Drive,
10th Floor, Site Wing

+49 555 000 000
Редакция - [email protected]

О нас

  • На нашем сайте Вы найдете информацию, связанную с оперативно-разыскной деятельностью (ОРД), в ходе которой уполномоченные государственные органы пресекают преступные посягательства, угрожающие человеческой жизни, несущие за собой грубые нарушения установленных законов. Мы рассматриваем такие темы как криминал и экономические преступления, делаем так, чтобы вы были в курсе последних событий преступного мира, осведомляли, кто действительно имеет темные стороны, а кто нет.

Теги

Copyright © 2011-2020 . http://bravica.org. Редакция - [email protected]