Tanatum potes,
quod credis.

Cogitationes poenam
nemo patitur!

Nunquam retrorsum,
semper ingrediendum.

Audi, multa,
loquere pauca.

Клімкін про передвиборчий ролик Трампа: Внутрішня політика США почала меганегативно впливати на наш імідж

Клімкін: Бачили відео Трампа? Рекомендую

Опублікований 27 вересня передвиборчий ролик президента США Дональда Трампа, в якому він звинувачує свого конкурента на виборах президента у 2020 році, демократа Джо Байдена в тиску на Україну, негативно позначається на іміджі Києва.

Об этом сообщает http://translationexperts.org

Таку думку 28 вересня у Twitter висловив колишній міністр закордонних справ України Павло Клімкін.

"Бачили відео на Facebook Дональда Трампа? Рекомендую. Для тих, хто не знається на світовій політиці, висновок: Україна і корупція майже невіддільні. Ось саме так внутрішня політика США почала меганегативно впливати на наш імідж. Про це варто не мовчати, чесно говорити з нашими партнерами", – написав він.


Бачили відео на фб Дональда Трампа? Рекомендую. Для тих, хто не знається на світовій політиці висновок-Україна та корупція майже невіддільні. Від саме так внутрішня політика США почала меганегативно впливати на наш імідж. Про це не слід мовчати, чесно говорити з нашими партнерами

— Pavlo Klimkin (@PavloKlimkin) September 28, 2019

Відео під назвою "Я осушу болото" було оприлюднено 27 вересня. У ролику фігурують колишній і нинішній президенти України Петро Порошенко та Володимир Зеленський, експрем’єр-міністр Арсеній Яценюк, Байден і Трамп.

Ролик створено на основі скандалу, що розгорівся у США через телефонну розмову Трампа і Зеленського, яка відбулася 25 липня. У середині вересня у ЗМІ з’явилася інформація, що Трамп міг тиснути на українського президента, про що співробітник американської розвідки повідомив в офіційній скарзі на ім’я керівництва.

24 вересня спікерка Палати представників Конгресу США демократка Ненсі Пелосі оголосила про початок процедури розслідування, мета якого – визначити, чи є підстави для оголошення імпічменту Трампу. "Президент зізнався в тому, що закликав українського президента вчинити дії, які були б йому політично корисними", – заявила вона.

25 вересня Білий дім оприлюднив стенограму розмови. Із неї випливає, що Трамп порушив питання про розслідування діяльності в Україні Гантера Байдена – сина колишнього віцепрезидента Байдена. Зеленський пообіцяв Трампу, що новий український генпрокурор "подивиться на ситуацію".

На брифінгу з Трампом Зеленський заявив, що під час телефонної бесіди його ні до чого "не підштовхували", і підкреслив, що не хоче бути втягнутим у виборчу кампанію у США.

Трамп називає розслідування демократів "полюванням на відьом" і наполягає, що не тиснув на Зеленського.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/politics/-klimkin-pro-peredviborchomu-roliku-trampa-vnutrishnja-politika-ssha-pochala-meganegativno-vplivati-na-nash-imidzh-1307379.html”

Сайт продается

Цена: 550$

Обращатся : [email protected]

Федор М. Достоевский

Всякий, кто захотел истины, уже страшно силен.

Джонатан Свифт

Много правды говорится в шутку.

Александр Суворов

Я люблю правду без украшений.

Ольга Арефьева

Приятно в голых фактах быть одетой!
logo

bravica.org
One Street | Two Drive,
10th Floor, Site Wing

+49 555 000 000
Редакция - [email protected]

О нас

  • На нашем сайте Вы найдете информацию, связанную с оперативно-разыскной деятельностью (ОРД), в ходе которой уполномоченные государственные органы пресекают преступные посягательства, угрожающие человеческой жизни, несущие за собой грубые нарушения установленных законов. Мы рассматриваем такие темы как криминал и экономические преступления, делаем так, чтобы вы были в курсе последних событий преступного мира, осведомляли, кто действительно имеет темные стороны, а кто нет.

Теги

Copyright © 2011-2020 . http://bravica.org. Редакция - [email protected]