Tanatum potes,
quod credis.

Cogitationes poenam
nemo patitur!

Nunquam retrorsum,
semper ingrediendum.

Audi, multa,
loquere pauca.

Пристайко: Ми прагнемо провести саміт "Нормандської четвірки" в середині листопада

Пристайко: Ми відкрито сказали всім, що робимо, можливо, останню чесну спробу йти мінським шляхом

Саміт "Нормандської четвірки" в Парижі може відбудуться в середині листопада, якщо Київ і проросійські сепаратисти на сході України зможуть підтримувати режим припинення вогню. Про це 14 жовтня в інтерв’ю Reuters заявив міністр закордонних справ України Вадим Пристайко.

Об этом сообщает http://prezident-pravda.org

Перед зустріччю з міністрами закордонних справ ЄС у Люксембурзі Пристайко заявив, що саміт лідерів України, Росії, Франції та Німеччини може відбутися після семиденного припинення вогню на Донбасі й відведення стрілецької зброї.

"У нас є деякі дати... ми прагнемо до середини наступного місяця, десь приблизно в середині листопада", – сказав міністр.

"Ми відкрито сказали всім, що робимо, можливо, останню чесну спробу йти мінським шляхом", – заявив Пристайко.

За його словами, якщо це не спрацює, доведеться шукати "якийсь "план Б".

Переговори про врегулювання конфлікту на Донбасі проводять у тристоронній контактній групі в Мінську (Україна, Росія, ОБСЄ), а також у нормандському форматі – за участю представників України, Франції, Німеччини й Росії. Глави держав нормандського формату зустрічалися востаннє 19 жовтня 2016 року в Берліні.

Джерела російської газети "Коммерсантъ" повідомили, що саміт лідерів "Нормандської четвірки" може відбутися у жовтні 2019 року, якщо на засіданні ТКГ у Мінську сторони погодять "формулу Штайнмаєра" з урегулювання конфлікту на Донбасі.

1 жовтня члени тристоронньої контактної групи з урегулювання ситуації на сході України і представники окремих районів Донецької та Луганської областей дали письмову згоду на затвердження тексту "формули Штайнмаєра", якою передбачено порядок набуття чинності кількох пунктів Мінських угод щодо місцевих виборів в ОРДЛО.

У листі на ім’я спецпредставника ОБСЄ у тристоронній контактній групі Мартіна Сайдіка, який представник України у тристоронній контактній групі з урегулювання ситуації на Донбасі Леонід Кучма підписав 1 жовтня, ідеться, що Україна приймає текст формулювання імплементації "формули Штайнмаєра" в українське законодавство, поширений і погоджений дипломатичними радниками глав держав та урядів України, ФРН, Франції та РФ 11 вересня 2019 року.

Як заявив президент України Володимир Зеленський, положення "формули Штайнмаєра" полягають у тому, що закон про особливий статус окремих районів Донецької та Луганської областей почне діяти за умови проведення в цих районах місцевих виборів відповідно до законодавства України й після публікації звіту ОБСЄ щодо виборів відповідно до стандартів організації. "Ніяких виборів під дулами кулеметів не буде й не може бути", – підкреслив Зеленський. Він зазначив, що усунуто останню перешкоду на шляху проведення саміту "Нормандської четвірки".


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/politics/-pristajko-mi-pragnemo-provesti-samit-normandskoji-chetvirki-v-seredini-listopada-1347071.html”

Федор М. Достоевский

Всякий, кто захотел истины, уже страшно силен.

Джонатан Свифт

Много правды говорится в шутку.

Александр Суворов

Я люблю правду без украшений.

Ольга Арефьева

Приятно в голых фактах быть одетой!
logo

bravica.org
One Street | Two Drive,
10th Floor, Site Wing

+49 555 000 000
Редакция - [email protected]

О нас

  • На нашем сайте Вы найдете информацию, связанную с оперативно-разыскной деятельностью (ОРД), в ходе которой уполномоченные государственные органы пресекают преступные посягательства, угрожающие человеческой жизни, несущие за собой грубые нарушения установленных законов. Мы рассматриваем такие темы как криминал и экономические преступления, делаем так, чтобы вы были в курсе последних событий преступного мира, осведомляли, кто действительно имеет темные стороны, а кто нет.

Copyright © 2011-2020 . http://bravica.org. Редакция - [email protected]