Tanatum potes,
quod credis.

Cogitationes poenam
nemo patitur!

Nunquam retrorsum,
semper ingrediendum.

Audi, multa,
loquere pauca.

"Росіяни цього чекають": Цимбалюк розповів, чим Україні загрожує третій Майдан

Якщо команда президента України Володимира Зеленського перейде червоні лінії, то це цілком може призвести до нового Майдану. Однак цього разу ним повною мірою скористається Росія для знищення незалежності нашої країни.

Таку думку в інтерв’ю для "Єдність" озвучив український журналіст Роман Цимбалюк (щоб подивитися відео, доскрольте сторінку до кінця).

Майдан

Майдан

thekievtimes.ua

"З приводу Майдану, якраз це і залежить безпосередньо від чинної владної команди Зеленського і його людей. Бо якщо вони перейдуть червоні лінії, то шансів на Майдан стає більше. Але це, по-моєму, катастрофічний сценарій для України, бо росіяни цього чекають. Майдан – це хаос і відсутність державних інститутів. Щойно у нас буде слабкість у Києві – вони знову підуть вперед з усіма наслідками, які нас можуть очікувати: втрата територій, війна, кров тощо. І, власне, втрата української держави", – попередив він.

Новини
"Загроза третього Майдану": міжнародник назвав ключову помилку Зеленського

У зв’язку з цим Цимбалюк закликав українців не поспішати з песимістичними висновками з приводу дій Зеленського і дочекатися підсумків "нормандського формату", який відбудеться 9 грудня у Парижі.

"Зустріч у "нормандській четвірці" продемонструє нам, куди ж рухається український корабель під керуванням Зеленського. Якщо він спробує повернути його на російські рифи, я думаю, в нашій державі є люди, які підкажуть Володимиру Олександровичу, що це небезпечно не тільки особисто для нього, але і для всієї держави", – резюмував журналіст.

Як повідомляв OBOZREVATEL, журналіст Віталій Портников вважає, що акції протестів, які вже відбулися на Майдані Незалежності у Києві за влади Зеленського, є серйозним сигналом. Це ознака того, що її стійкість можуть серйозно похитнути.

Тисни! Підписуйся! Читай тільки найкраще!

Читайте всі новини по темі "Євромайдан" на сайті "OBOZREVATEL".Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/politics/rosiyani-tsogo-chekayut-tsimbalyuk-rozpoviv-chim-ukraini-zagrozhue-tretij-majdan.htm”

Сайт продается

Цена: 550$

Обращатся : [email protected]

Федор М. Достоевский

Всякий, кто захотел истины, уже страшно силен.

Джонатан Свифт

Много правды говорится в шутку.

Александр Суворов

Я люблю правду без украшений.

Ольга Арефьева

Приятно в голых фактах быть одетой!
logo

bravica.org
One Street | Two Drive,
10th Floor, Site Wing

+49 555 000 000
Редакция - [email protected]

О нас

  • На нашем сайте Вы найдете информацию, связанную с оперативно-разыскной деятельностью (ОРД), в ходе которой уполномоченные государственные органы пресекают преступные посягательства, угрожающие человеческой жизни, несущие за собой грубые нарушения установленных законов. Мы рассматриваем такие темы как криминал и экономические преступления, делаем так, чтобы вы были в курсе последних событий преступного мира, осведомляли, кто действительно имеет темные стороны, а кто нет.

Теги

Copyright © 2011-2020 . http://bravica.org. Редакция - [email protected]