Tanatum potes,
quod credis.

Cogitationes poenam
nemo patitur!

Nunquam retrorsum,
semper ingrediendum.

Audi, multa,
loquere pauca.

Перший газопровід між Росією та Китаєм довжиною 3 тисячі кілометрів почав роботу

Росія та Китай закріпили співпрацю в енергетиці запуском першого газопроводу 2 грудня.

Об этом сообщает http://premiumpixel.net

Участь у церемонії в режимі телемосту взяв президент Росії Володимир Путін.

«Сьогодні визначний, дійсно історичний день не лише для глобального енергетичного ринку, а й перш за все для нас із вами, Росії та Китаю», – заявив він.

Газопровід «Сила Сибіру» довжиною 3 тисячі кілометрів з’єднує родовища газу на Далекому Сході Росії з китайським кордоном, де він приєднується до власної мережі Китаю.

Як заявив голова Китайської народної республіки Сі Цзіньпін, газопровід є зразком «взаємовигідної співпраці» між двома країнами, а їхні зв’язки лишатиметься пріоритетом у зовнішній політиці Пекіну та Москви.

Ані Китайська національна нафтогазова корпорація, ані російськи енергетичний монополіст «Газпром» не розкривають ціни, прописані в умові, однак вона не містить умови «бери або плати». Відтак ринкові ризики лягають на китайську сторону.

Російський «Газпром» і Китайська Національна нафтогазова корпорація (CNPC) підписали договір купівлі-продажу російського газу по «східному» маршруту (газопроводу «Сила Сибіру») вартістю в 400 мільярдів доларів у травні 2014 року.

За даними російської компанії, договір укладено строком на 30 років, він передбачає поставку в КНР 38 мільярдів кубометрів газу на рік.

Москва виступає регіональним конкурентом Туркменістану й Австралії за постачання газу і поліпшує свої зв’язки з Китаєм на тлі торгової війни Пекіна зі США.

Президент Росії Володимир Путін заявив, що товарообіг з Китаєм цього року досяг рекордних 100 мільярдів доларів, порівняно з 87 мільярдами доларів у 2018 році.

Завдяки експорту газу, за даними Москви, ця цифра зросте до 200 мільярдів доларів до 2024 року.Джерело статті: “https://www.radiosvoboda.org/a/news-syla-sybiru-pochav-robotu/30303865.html”

Сайт продается

Цена: 550$

Обращатся : [email protected]

Федор М. Достоевский

Всякий, кто захотел истины, уже страшно силен.

Джонатан Свифт

Много правды говорится в шутку.

Александр Суворов

Я люблю правду без украшений.

Ольга Арефьева

Приятно в голых фактах быть одетой!
logo

bravica.org
One Street | Two Drive,
10th Floor, Site Wing

+49 555 000 000
Редакция - [email protected]

О нас

  • На нашем сайте Вы найдете информацию, связанную с оперативно-разыскной деятельностью (ОРД), в ходе которой уполномоченные государственные органы пресекают преступные посягательства, угрожающие человеческой жизни, несущие за собой грубые нарушения установленных законов. Мы рассматриваем такие темы как криминал и экономические преступления, делаем так, чтобы вы были в курсе последних событий преступного мира, осведомляли, кто действительно имеет темные стороны, а кто нет.

Теги

Copyright © 2011-2020 . http://bravica.org. Редакция - [email protected]