Tanatum potes,
quod credis.

Cogitationes poenam
nemo patitur!

Nunquam retrorsum,
semper ingrediendum.

Audi, multa,
loquere pauca.

"Всі підстави": Путін пригрозив судом у відповідь на рішення WADA щодо Росії

Президент Росії Володимир Путін прокоментував рішення WADA про санкції щодо російського спорту, яке, за його словами, суперечить олімпійській хартії.

Про це Путін заявив на пресконференції за підсумками зустрічі в нормандському форматі у Парижі.

Пресконференція у Парижі

Пресконференція у Парижі

Офіс президента України

"Те, що лежить на поверхні, і що я бачу відразу: наприклад, немає претензій до російського Олімпійського національного комітету. А якщо до нього немає претензій, то країна має виступати під національним прапором. Така олімпійська хартія. У цій частині рішення WADA суперечить олімпійській хартії, і ми маємо всі підстави подати в CAS", – заявив Путін.

Він також вважає, що "будь-яке покарання повинне бути індивідуальним і не може мати колективного характеру".

Новини
"Якщо розкриємо – втратимо все!" Путіна розлютила позиція Зеленського щодо Донбасу

"Покарання не можуть мати колективного характеру і поширюватися на людей, які до певних порушень не мають жодного відношення. І всі це розуміють, думаю, що і фахівці WADA теж. Але якщо хтось із них ухвалює подібні рішення про колективні покарання, то є всі підстави вважати, що в основі таких рішень лежить не турбота про чистоту світового спорту, а міркування політичного характеру, що нічого спільного з інтересами спорту і олімпійського руху не мають", – сказав Путін.

Як повідомляв OBOZREVATEL, виконком WADA ухвалив рішення відсторонити Росію від участі у великих міжнародних змаганнях терміном на чотири роки після того, як було викрито обман з підміною даних Московського антидопінгового центру.

При цьому покарання не стосуватиметься футбольного Євро-2020 і чемпіонату світу в Катарі 2022 року.

З ким Усик дебютує в хевівейті, читай у нас в Telegram!

Читайте всі новини по темі "допінговий скандал" на сайті "OBOZREVATEL".Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/sport/sport/vsi-pidstavi-putin-prigroziv-sudom-u-vidpovid-na-rishennya-wada-po-rosii.htm”

Сайт продается

Цена: 550$

Обращатся : [email protected]

Федор М. Достоевский

Всякий, кто захотел истины, уже страшно силен.

Джонатан Свифт

Много правды говорится в шутку.

Александр Суворов

Я люблю правду без украшений.

Ольга Арефьева

Приятно в голых фактах быть одетой!
logo

bravica.org
One Street | Two Drive,
10th Floor, Site Wing

+49 555 000 000
Редакция - [email protected]

О нас

  • На нашем сайте Вы найдете информацию, связанную с оперативно-разыскной деятельностью (ОРД), в ходе которой уполномоченные государственные органы пресекают преступные посягательства, угрожающие человеческой жизни, несущие за собой грубые нарушения установленных законов. Мы рассматриваем такие темы как криминал и экономические преступления, делаем так, чтобы вы были в курсе последних событий преступного мира, осведомляли, кто действительно имеет темные стороны, а кто нет.

Copyright © 2011-2020 . http://bravica.org. Редакция - [email protected]