Сайт продается! Цена: 900$ Обращатся: [email protected]

Tanatum potes,
quod credis.

Cogitationes poenam
nemo patitur!

Nunquam retrorsum,
semper ingrediendum.

Audi, multa,
loquere pauca.

ГПУ відкрила кримінальне провадження за фактом виплати премії керівництву "Нафтогазу" в розмірі $46,3 млн – Луценко

Луценко не зміг відповісти, на якій підставі було відкрито кримінальне провадження, але допустив, що на підставі звернення депутатів Верховної Ради

Генеральна прокуратура України відкрила кримінальне провадження за фактом виплати премії керівництву НАК "Нафтогаз України" у розмірі $46,3 млн за перемогу над російським "Газпромом" у Стокгольмському арбітражі в спорі стосовно транзитного контракту. Про це "Українським новинам" повідомив генеральний прокурор Юрій Луценко.

"Так, почали кримінальне провадження. Питання в тому, чи уповноважена наглядова рада приймати такі рішення. І чи є у них право призначати премії понад фінансовим планом", – сказав він.

Агентство зазначає, що генпрокурор не зміг відповісти, на якій підставі було відкрито кримінальне провадження, але допустив, що на підставі звернення депутатів Верховної Ради.

28 лютого 2018 року Стокгольмський арбітраж задовольнив позов "Нафтогазу" до "Газпрому" про недостатній обсяг транзиту. НАК добилася компенсації в розмірі $4,63 млрд. За результатами двох арбітражних проваджень у Стокгольмі "Газпром" мав виплатити $2,56 млрд на користь "Нафтогазу". "Газпром" оскаржив обидва рішення арбітражу.

Наглядова рада "Нафтогазу" ухвалила рішення виплатити 41 співробітникові компанії премії на суму $46 млн. На цей момент виплачено $21 млн. Решту виплатять тільки після того, як буде отримано кошти від "Газпрому".

За інформацією ZN.UA, голова правління "Нафтогазу" Андрій Коболєв отримав 207 млн грн ($7,9 млн), а комерційний директор – 158 млн грн ($6 млн).

2 червня прем’єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що стурбований таким розміром премій і написав лист-звернення до наглядової ради НАК. Він підкреслив, що "буде визначатися, що з цим робити" після одержання відповіді.

Зі свого боку голова наглядової ради НАК "Нафтогаз" Клер Споттісвуд повідомила, що рада не має наміру переглядати рішення про виділення премії.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/politics/-genprokuratura-vidkrila-kriminalne-provadzhennja-za-faktom-viplati-premiji-kerivnitstvu-naftogazu-46-3-mln-lutsenko-254135.html”

Федор М. Достоевский

Всякий, кто захотел истины, уже страшно силен.

Джонатан Свифт

Много правды говорится в шутку.

Александр Суворов

Я люблю правду без украшений.

Ольга Арефьева

Приятно в голых фактах быть одетой!
logo

bravica.org
One Street | Two Drive,
10th Floor, Site Wing

+49 555 000 000
Редакция - [email protected]

О нас

  • На нашем сайте Вы найдете информацию, связанную с оперативно-разыскной деятельностью (ОРД), в ходе которой уполномоченные государственные органы пресекают преступные посягательства, угрожающие человеческой жизни, несущие за собой грубые нарушения установленных законов. Мы рассматриваем такие темы как криминал и экономические преступления, делаем так, чтобы вы были в курсе последних событий преступного мира, осведомляли, кто действительно имеет темные стороны, а кто нет.

Copyright © 2011-2018 . http://bravica.org. Редакция - [email protected]