Сайт продается! Цена: 900$ Обращатся: [email protected]

Tanatum potes,
quod credis.

Cogitationes poenam
nemo patitur!

Nunquam retrorsum,
semper ingrediendum.

Audi, multa,
loquere pauca.

Семерак: Сьогодні ми за крок від інвестиції величиною €1 млрд від уряду Франції на будівництво сонячної електростанції в Чорнобилі

Семерак: Процес Іде швидко. Але, очевидно, не вистачає політичної волі вищого керівництва

Уряд Франції готовий інвестувати €1 млрд у будівництво сонячної електростанції в Чорнобилі. Про це в ефірі авторської програми головного редактора видання "ГОРДОН" Олесі Бацман на телеканалі "112 Україна" заявив міністр екології та природних ресурсів України Остап Семерак.

"Два роки тому я звернувся із пропозицією до всього світу, що Україна готова запропонувати в районі Чорнобильської станції мережі, трансформатори, співробітників-енергетиків, інші можливості для інвестування у відновлювану енергетику. Наприклад, у сонячну. Цю новина була слабо сприйнята українськими медіа, зате впродовж місяця вона облетіла шпальти таких видань, як Guardian, Deutsche Welle, Bloomberg і так далі. Ми отримали шалений інтерес. Французький уряд... виділив €250 тис. – судіть самі, багато це чи мало – на дослідження можливості реалізації такого проекту, які вони провели на наше прохання. У нас є сьогодні техніко-економічне обґрунтування, що проект можливий, величиною 1,2 ГВт ", – заявив Семерак.

За його словами, "для порівняння – це потужність одного енергоблоку колишньої Чорнобильської атомної електростанції".

"Реально – дуже серйозна інвестиція, у сьогоднішніх цінах вона становить приблизно €1 млрд. Що важливо – це не гроші з державного бюджету, які повинні були б заплатити платники податків... Французька компанія ENGIE на останній раді інвесторів при президенті України, яка кілька тижнів тому, напередодні футбольного фіналу, відбулася в Києві, заявила, що вони готові інвестувати цю шалену суму", – продовжив міністр екології.

Він додав, що будівництво поки не почалося.

"У принципі поки ніхто не заважає. Процес іде швидко. Але, очевидно, не вистачає політичної волі вищого керівництва, яка була б озвучена", – сказав Семерак.

Міністр підкреслив, що "рішення повинно бути на найвищому політичному рівні". "Але є ще одна цікава сторона... Інвестиція західної компанії (а ENGIE – це державна компанія) на півночі України. Чи вплине вона на геополітику? Очевидно, вплине. Інвестиція французького уряду величиною €1 млрд, думаю, співрозмірна з одним-двома танковими батальйонами військ НАТО, які б захищали Україну. Це також важливий аргумент. Сподіваюся, ми будемо акселерувати цей проект", – продовжив Семерак.

Семерак: На жаль, Україна вже майже перетворилася на велике сміттєзвалище. Читайте повний текст інтерв’ю

Аварія на Чорнобильській атомній електростанції у квітні 1986 року стала однією з найбільших промислових ядерних катастроф в історії. За міжнародною шкалою ядерних подій, затвердженою у 1988 році, аварія на ЧАЕС – одна з двох, яку оцінили за максимальним, сьомим, рівнем небезпеки. Порівнянна з нею за масштабами тільки катастрофа на японській АЕС "Фукусіма-1" 2011 року.

20 березня 2017 року Семерак заявляв, що Україна отримала 52 заявки від різних компаній на встановлення об’єктів сонячної енергетики в Чорнобильській зоні відчуження.

Заступник міністра екології та природних ресурсів Наталія Бойко заявляла 13 червня 2017 року, що для розміщення об’єктів сонячної енергетики в зоні відчуження ЧАЕС відібрано масив площею 1172 га.

У жовтні 2017 року Семерак заявляв про зацікавленість Engie SA в інвестуванні в будівництво сонячної електростанції на території зони відчуження ЧАЕС.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/money/-semerak-sogodni-mi-v-krotsi-vid-investitsiji-1-mlrd-vid-urjadu-frantsiji-na-budivnitstvo-sonjachnoji-elektrostantsiji-v-chornobili-253408.html”

Федор М. Достоевский

Всякий, кто захотел истины, уже страшно силен.

Джонатан Свифт

Много правды говорится в шутку.

Александр Суворов

Я люблю правду без украшений.

Ольга Арефьева

Приятно в голых фактах быть одетой!
logo

bravica.org
One Street | Two Drive,
10th Floor, Site Wing

+49 555 000 000
Редакция - [email protected]

О нас

  • На нашем сайте Вы найдете информацию, связанную с оперативно-разыскной деятельностью (ОРД), в ходе которой уполномоченные государственные органы пресекают преступные посягательства, угрожающие человеческой жизни, несущие за собой грубые нарушения установленных законов. Мы рассматриваем такие темы как криминал и экономические преступления, делаем так, чтобы вы были в курсе последних событий преступного мира, осведомляли, кто действительно имеет темные стороны, а кто нет.

Copyright © 2011-2018 . http://bravica.org. Редакция - [email protected]