Сайт продается! Цена: 900$ Обращатся: [email protected]

Tanatum potes,
quod credis.

Cogitationes poenam
nemo patitur!

Nunquam retrorsum,
semper ingrediendum.

Audi, multa,
loquere pauca.

"Не політичний, а патріотичний лозунг". Сушкевич зазначив, що на формі українських паралімпійців теж є напис "Слава Україні"

Сушкевич уважає, що ФІФА порушує право на свободу слова

На національній формі українських паралімпійців і дефлімпійців є напис "Слава Україні", але він не має політичного навантаження. Про це у "Фейсбуці" заявив президент Національного паралімпійського комітету України Валерій Сушкевич.

Так він прокоментував скандал з участю футболіста збірної Хорватії Домагоя Віди, якого у ФІФА попередили за слова "Слава Україні!".

"На національній формі національних паралімпійських та дефлімпійських команд під час участі у Паралімпіадах та Дефлімпиадах було (і є) написано не політичне, а патріотичне гасло – "Слава Україні" – вираження нашої любові і відданості українському народу", – написав він.

За словами Сушкевича, українські паралімпійці та дефлімпійці "шоковані реакцією ФІФА на особисті вияви позитиву до України" представниками збірної Хорватії "в позаматчевий час, фактично – під час їхнього дозвілля".

"Жодна з регламентних позицій ФІФА і правил змагань не заперечує будь-якого висловлювання симпатій гравцями, тренерами, менеджерами команд до будь-якої з країн. Таку симпатію до президента Росії [Володимира Путіна] публічно як офіційна особа, у тому числі через публікацію у Facebook, висловив президент ФІФА [Джанні Інфантіно]. Ми всі це бачили. Уважаємо реакцію ФІФА порушенням прав гравців та тренерів команди Хорватії на свободу слова", – заявив він.


https://www.facebook.com/sushkevych.valerii.mykhailovych/posts/1502004899904316

В останньому чвертьфінальному матчі чемпіонату світу з футболу, який проходить у РФ, збірна Росії програла збірній Хорватії.

Після матчу екс-гравці київського "Динамо" Віда і Вукоєвич передали вітання своєму колишньому клубу та Україні. Віда прокричав: "Слава Україні!" А Вукоєвич заявив, що "ця перемога за "Динамо" та за Україну!".

Пізніше Віда сказав, що просто передав привіт своїм друзям в Україні. "Жодної політики. Це жарт", – зазначив він.

У ФІФА повідомили, що зробили Віді попередження та оштрафували футболіста на $15 тис.

Федерація футболу Хорватії закликала захисника збірної країни Віду і члена хорватської делегації на чемпіонаті світу з футболу Вукоєвича утримуватися від будь-яких заяв, які можна інтерпретувати політично.

10 липня Вукоєвича виключили з делегації збірної Хорватії на ЧС у Росії.

Після заяв ФІФА і Хорватського футбольного союзу українці влаштували флешмоб у Facebook: на сторінці Міжнародної федерації футболу вони почали писати "Слава Україні!", пояснюючи, що це стандартне привітання в Україні, у якому немає політики.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/worldnews/-ne-politichnij-a-patriotichnij-lozung-sushkevich-zaznachiv-shcho-na-formi-ukrajinskih-paralimpijtsiv-tezh-je-napis-slava-ukrajini-260310.html”

Федор М. Достоевский

Всякий, кто захотел истины, уже страшно силен.

Джонатан Свифт

Много правды говорится в шутку.

Александр Суворов

Я люблю правду без украшений.

Ольга Арефьева

Приятно в голых фактах быть одетой!
logo

bravica.org
One Street | Two Drive,
10th Floor, Site Wing

+49 555 000 000
Редакция - [email protected]

О нас

  • На нашем сайте Вы найдете информацию, связанную с оперативно-разыскной деятельностью (ОРД), в ходе которой уполномоченные государственные органы пресекают преступные посягательства, угрожающие человеческой жизни, несущие за собой грубые нарушения установленных законов. Мы рассматриваем такие темы как криминал и экономические преступления, делаем так, чтобы вы были в курсе последних событий преступного мира, осведомляли, кто действительно имеет темные стороны, а кто нет.

Copyright © 2011-2018 . http://bravica.org. Редакция - [email protected]