Сайт продается! Цена: 900$ Обращатся: [email protected]

Tanatum potes,
quod credis.

Cogitationes poenam
nemo patitur!

Nunquam retrorsum,
semper ingrediendum.

Audi, multa,
loquere pauca.

Труханов подав скаргу проти України до Європейського суду з прав людини

Міський голова Одеси Геннадій Труханов — Труханов подав скаргу проти України до Європейського суду з прав людини
Міський голова Одеси Геннадій Труханов
Європейський суд з прав людини прийняв до розгляду скаргу Труханова через затримання мера Одеси


Міський голова Одеси Генадій Труханов поскаржився на Україну до Європейського суду з прав людини через нібито незаконне затримання правоохоронцями.


Про це повідомляє прес-служба юридичної компанії Еquity, яка представляє інтереси Труханова.


За даними фірми, затримання очільника Одеси правоохоронцями 14 лютого 2018 року в аеропорту «Бориспіль» є порушенням статті 5 Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод - «Про право на свободу та особисту недоторканність».


Зазначається, що ЄСПЛ 6 червня прийняв до розгляду скаргу Труханова.


«Ми неодноразово говорили про негативні процесуальні наслідки незаконного затримання Генадія Труханова та факт порушення правоохоронними органами національного законодавства та міжнародних зобов’язань», - заявив адвокат мера Одеси Олександр Лисак.


Нагадаймо, Солом’янський районний суд Києва у червні зняв майже всі зобов’язання з міського голови Одеси Геннадія Труханова, якого підозрюють у розтраті бюджетних коштів.


Як відомо, 9 лютого Національне антикорупційне бюро України заочно повідомило про підозру міському голові Одеси Геннадію Труханову і чотирьом його заступникам


15 лютого мера Одеси звільнили з-під варти.


27 лютого Солом’янський районний суд Києва відмовився задовольнити клопотання Спеціалізованої антикорупційної прокуратури про відсторонення від посади міського голови Одеси Геннадія Труханова.


Раніше ВВС з посиланням на документи The Paradise Papers опублікували розслідування ,у якому зазначається, що мер Одеси Геннадій Труханов був залучений до злочинної банди з Одеси і володів значними частками у чотирьох офшорних компаніях у британських податкових гаванях.


Джерело статті: “https://glavcom.ua/news/truhanov-podav-skargu-proti-ukrajini-do-jevropeyskogo-sudu-z-prav-lyudini-511455.html”

Федор М. Достоевский

Всякий, кто захотел истины, уже страшно силен.

Джонатан Свифт

Много правды говорится в шутку.

Александр Суворов

Я люблю правду без украшений.

Ольга Арефьева

Приятно в голых фактах быть одетой!
logo

bravica.org
One Street | Two Drive,
10th Floor, Site Wing

+49 555 000 000
Редакция - [email protected]

О нас

  • На нашем сайте Вы найдете информацию, связанную с оперативно-разыскной деятельностью (ОРД), в ходе которой уполномоченные государственные органы пресекают преступные посягательства, угрожающие человеческой жизни, несущие за собой грубые нарушения установленных законов. Мы рассматриваем такие темы как криминал и экономические преступления, делаем так, чтобы вы были в курсе последних событий преступного мира, осведомляли, кто действительно имеет темные стороны, а кто нет.

Copyright © 2011-2018 . http://bravica.org. Редакция - [email protected]