Сайт продается! Цена: 900$ Обращатся: [email protected]

Tanatum potes,
quod credis.

Cogitationes poenam
nemo patitur!

Nunquam retrorsum,
semper ingrediendum.

Audi, multa,
loquere pauca.

США запровадили санкції проти іранської турфірми через зв’язки з тероризмом

Мінфін США — США запровадили санкції проти іранської турфірми через зв’язки з тероризмом
Мінфін США
Міністерство фінансів США внесло в санкційний список компанію Mahan Travel and Tourism Sdn Bhd


Міністерство фінансів США запровадило санкції проти іранської туристичної компанії Mahan Travel and Tourism Sdn Bhd, зареєстрованої в Малайзії, через фінансові операції, пов’язані з доставкою зброї та бойовиків у Сирію.


Про це йдеться в офіційному повідомленні відомства.


«Офіс контролю за зовнішніми активами (OFAC) міністерства фінансів США запровадив санкції проти компанії Mahan Travel and Tourism Sdn Bhd, зареєстрованої в Малайзії як агентство з продажу, через активність, яка здійснювалась від імені іранської авіакомпанії Mahan Air», — зазначається в документі.


При цьому уточнюється, що авіакомпанія Mahan Air ще раніше була включена до списку санкцій США, пов’язаних з терористичною діяльністю.


«Mahan Air здійснює регулярні рейси до Сирії для підтримки режиму Асада, а також доставки зброї, іноземних найманців та іранських бойовиків, які сіють насильство та безлад у всьому регіоні», — заявив з цього приводу міністр фінансів США Стівен Мнучін.


У цьому зв’язку глава мінфіну попередив інші компанії і країни щодо необхідності утриматися від співпраці з Mahan Air та розірвати всі існуючі контракти.


Нагадаймо, раніше Сполучені Штати згідно із законодавством 2017 року розширили санкції проти Росії через її кібердіяльність. Таке рішення ухвалило міністерство фінансів США. Санкції стосуються п’ятьох російських суб’єктів та ще трьох фізичних осіб.


Також США запровадили персональні санкції проти шістьох осіб у Лівії.


Джерело: Укрінформ


Джерело статті: “https://glavcom.ua/news/ssha-zaprovadili-sankciji-proti-iranskoji-turfirmi-cherez-zvyazki-z-terorizmom-511450.html”

Федор М. Достоевский

Всякий, кто захотел истины, уже страшно силен.

Джонатан Свифт

Много правды говорится в шутку.

Александр Суворов

Я люблю правду без украшений.

Ольга Арефьева

Приятно в голых фактах быть одетой!
logo

bravica.org
One Street | Two Drive,
10th Floor, Site Wing

+49 555 000 000
Редакция - [email protected]

О нас

  • На нашем сайте Вы найдете информацию, связанную с оперативно-разыскной деятельностью (ОРД), в ходе которой уполномоченные государственные органы пресекают преступные посягательства, угрожающие человеческой жизни, несущие за собой грубые нарушения установленных законов. Мы рассматриваем такие темы как криминал и экономические преступления, делаем так, чтобы вы были в курсе последних событий преступного мира, осведомляли, кто действительно имеет темные стороны, а кто нет.

Copyright © 2011-2018 . http://bravica.org. Редакция - [email protected]