Tanatum potes,
quod credis.

Cogitationes poenam
nemo patitur!

Nunquam retrorsum,
semper ingrediendum.

Audi, multa,
loquere pauca.

Об’єднані сили шукають у Лисичанську диверсантів, жителів закликали не залишати домівки

 Командування Об’єднаних сил закликало місцевих жителів не панікувати

Українські військові проводять у Лисичанську Луганської області операцію з протидії терористичним і диверсійним загрозам з боку окупаційних сил РФ.

У зв’язку з цим командування Об’єднаних сил закликало місцевих жителів 31 липня та 1 серпня "не залишати без необхідності свої будинки, дотримуватися правил особистої безпеки та поводження з підозрілими предметами, вибухово-небезпечними речовинами".

"У разі потреби пересування в інші райони міста, щоб уникнути непорозумінь, просимо обов’язково мати при собі документи, що посвідчують особу (паспорт, посвідчення водія, довідка про навчання тощо)", — йдеться у відповідному повідомленні.

При цьому зазначається, що вжиті заходи мають превентивний характер.

"Ситуація з антитерористичною загрозою перебуває під контролем. У разі отримання інформації про причетність невідомих осіб до ДРГ або терористичних підрозділів бойовиків, негайно повідомляйте черговим службам... Просимо не панікувати і дотримуватися вимог особистої безпеки", — закликали військові.

Facebook Twitter Google+


Джерело статті: “https://nv.ua/ukr/ukraine/events/objednani-sili-shukajut-v-lisichansku-diversantiv-zhiteliv-zaklikali-ne-zalishati-domivki-2485507.html”

Сайт продается

Цена: 290$

Обращатся : [email protected]

Федор М. Достоевский

Всякий, кто захотел истины, уже страшно силен.

Джонатан Свифт

Много правды говорится в шутку.

Александр Суворов

Я люблю правду без украшений.

Ольга Арефьева

Приятно в голых фактах быть одетой!
logo

bravica.org
One Street | Two Drive,
10th Floor, Site Wing

+49 555 000 000
Редакция - [email protected]

О нас

  • На нашем сайте Вы найдете информацию, связанную с оперативно-разыскной деятельностью (ОРД), в ходе которой уполномоченные государственные органы пресекают преступные посягательства, угрожающие человеческой жизни, несущие за собой грубые нарушения установленных законов. Мы рассматриваем такие темы как криминал и экономические преступления, делаем так, чтобы вы были в курсе последних событий преступного мира, осведомляли, кто действительно имеет темные стороны, а кто нет.

Теги

Copyright © 2011-2020 . http://bravica.org. Редакция - [email protected]