Tanatum potes,
quod credis.

Cogitationes poenam
nemo patitur!

Nunquam retrorsum,
semper ingrediendum.

Audi, multa,
loquere pauca.

ООН: Протягом останніх трьох місяців на Донбасі загинуло 12 осіб, ще 93 дістали поранення

Фрейзер зазначила, що понад 50% людей постраждало через обстріли

Жертвами конфлікту на Донбасі протягом останніх трьох місяців стало 105 мирних жителів. Про це 19 вересня повідомила голова моніторингової місії ООН із прав людини в Україні Фіона Фрейзер під час брифінгу в Києві, передає кореспондент інтернет-видання "ГОРДОН".

"У період із 16 травня до 15 вересня 2018 року моніторингова місія ООН із прав людини зафіксувала 105 жертв серед цивільного населення: загинуло 12, 93 – поранені. Це на 30% більше, ніж протягом попереднього звітного періоду", – сказала вона.

Фрейзер відзначила, що понад 50% цих людей постраждали через обстріли, ще 40% – від вибухонебезпечних предметів

Вона наголосила, що в Україні немає комплексної політики щодо компенсацій жертвам серед цивільних, але її треба створити.

В опублікованій Управлінням верховного комісара ООН із прав людини доповіді (.docx) йдеться, що загалом від початку конфлікту на Донбасі загинуло 3035 цивільних, включно з жертвами авіакатастрофи рейсу МН17.

Збройний конфлікт на сході України почався у квітні 2014 року, після анексії Росією українського Криму. Бойові дії відбуваються між Збройними силами України та проросійськими бойовиками, які контролюють частину Донецької і Луганської областей.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/war/onn-za-ostann-tri-msyac-na-donbas-zaginulo-12-osb-shche-93-otrimali-poranennya-361662.html”

Сайт продается

Цена: 550$

Обращатся : [email protected]

Федор М. Достоевский

Всякий, кто захотел истины, уже страшно силен.

Джонатан Свифт

Много правды говорится в шутку.

Александр Суворов

Я люблю правду без украшений.

Ольга Арефьева

Приятно в голых фактах быть одетой!
logo

bravica.org
One Street | Two Drive,
10th Floor, Site Wing

+49 555 000 000
Редакция - [email protected]

О нас

  • На нашем сайте Вы найдете информацию, связанную с оперативно-разыскной деятельностью (ОРД), в ходе которой уполномоченные государственные органы пресекают преступные посягательства, угрожающие человеческой жизни, несущие за собой грубые нарушения установленных законов. Мы рассматриваем такие темы как криминал и экономические преступления, делаем так, чтобы вы были в курсе последних событий преступного мира, осведомляли, кто действительно имеет темные стороны, а кто нет.

Теги

Copyright © 2011-2020 . http://bravica.org. Редакция - [email protected]